Dom Weselny "RED ROSE" to wymarzone miejsce na organizację niezwykłego wesela jak i innych przyjęć okolicznościowych. 
U nas poczujecie się Państwo wyjątkowo – eleganckie wnętrze, wyśmienite menu, profesjonalna obsługa, dekoracje dobrane ze smakiem spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Dołożymy wszelkich starań by ten szczególny dzień zapadł w Państwa pamięci na długie lata.

W naszej ofercie posiadamy dwie przestronne, klimatyzowane oddzielone od siebie sale : bankietową, która jest w stanie pomieścić do 200 osób oraz sale taneczną.

                 Dodatkowo dysponujemy salą kominkową, która jest doskonałym miejscem na organizacje mniejszych spotkań i konferencji. Atutem tej sali jest jej wykończenie  - duży stylizowany kominek, w towarzystwie drewna i kamienia tworzy niepowtarzalny klimat. 

                 Atrakcją naszego Domu Weselnego jest nowo wybudowana duża, zadaszona altana z profesjonalnym, murowanym grillem, usytuowana w zacisznym ogródku skalnym.

Pomyśleliśmy również o Najmłodszych, specjalnie dla Nich obok lokalu zorganizowaliśmy plac zabaw z trampoliną.

                 W naszej urządzonej wg najwyższych standardów kuchni powstają wyśmienite dania i desery, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia.
Nasz znakomity Szef Kuchni posiadający międzynarodowe doświadczenie kulinarne stworzy specjalnie dla Państwa menu, wg Waszych upodobań i dopilnuje by urzekały one nie tylko aromatem i smakiem, ale również elegancją podania.

Pyszne, oryginalne, efektowne torty, ciasta i ciasteczka pieczone na miejscu przez nasza Panią Cukiernik znane są nie tylko na terenie naszego powiatu, ale również w całym kraju.

           Dodatkowo dla dyspozycji Gości :

- pokoje do wynajęcia
- duży parking
- własne pomieszczenie magazynowe